| Psihoyounger a întrebat:

Acum cateva zile faceam un mini sondaj personal despre materia preferata.

Iata rezultatele: 1 vot: Ed. muzicala
Lb franceza
Chimie
Italiana
Dirigentie
Ed plastica (desen)
Istorie
Ed fizica (sport)
2 vot.: Matematica
Lb engleza
Lb romana
5 vot.: Geografie love struck

Te regasesti printre cei carora le place geografia cel mai mult? Eu da.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| Psihoyounger explică:

@gabitza, Geografia nu e pe ultimul loc la mine in lista, e pe primul. Nu vezi ca are cele mai multe voturi?

Janina
| Janina a răspuns:

Mie mi-a placut...si inca imi mai place lb romana tongue si geometria de clasa a VIII-a

| c0rn3l1uss a răspuns:

Geografia de a6a si a7a big grin:X

| Cryssy a răspuns:

Si mie imi place geografia... dar cel mai mult dirigentia ca stam degeaba laughing

| MisterKat a răspuns:

Mie nu imi place Geografia. Dar imi plac limbile straine(engleza, franceza si sa zicem ...latina(chiar daca e nefolositoare) ). Imi mai place Biologia, Muzica, Economia, Sociologia, Psihologia, Filozofia si Istoria happy Ah. si desigur TIC(Un fel de Informaticahee hee ).

O zi faina!

Daniel.

| gabitza05 a răspuns:

crying Geografia e pe ultimul loc la tine in lista. E materia mea preferata:X... mi se pare cea mai super materiehappy

| sTeFaN. a răspuns:

Mie nu imi place geografia, imi place doar pauza si ed.fizicahappy

| VladRO a răspuns:

Nu, nu imi place cel mai mult, dar nu e urata! Cel mai mult imi place Biologia, si Educatia pentru sanatate, care chiar te ajuta in viata, te invata despre boli si tot felul de chestii legate de sanatate happy Poate ca imi plac asa mult materiile astea, ca parintii mei sunt doctori si deh... trebuiau sa imi placa si mie astea big grin Imi place si limba romana chiar daca e foarte greu acum cu functiile sintactice, dar, ce sa facem, trebuie sa le invatam si pe astea daca vrem sa vorbim limba noastra corect, chiar daca noi consideram ca o vorbim "corect". Sa ai o zi buna

Răspuns utilizator avertizat
| Letytzy@ a răspuns:

Mie-mi place foarte mult geografia...