| blue95 a întrebat:

Acum cateva zile m-am despartit de prietenul meu.Sufar destul de mult, dar as vrea sa fac in asa fel incat el sa creada ca numai simt nimic pentru el si sa fiu indiferenta.Cum pot sa fac asta? Mentionez ca vreau sa ramanem prieteni buni dar atata tot, dar sa se vada ca eu numai vreau nimic de la el.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îți vezi de treaba ta și nu mai comunici cu el.
Pa, pa.

| LookAtMeNow a răspuns:

Am avut o problema asemanatoarebig grin
pai pur si simplu l'am ignorat chiar daca era destul de greu sa'l vad mereu dar dupa am uitat pur si simplu happy
si la inceput chiar e greu, mai ales daca incepe sa stea cu alte fete si acele fete sa fie chiar nu tocmai in conditii bune cu tine.
succes!