| AnaBejenaru a întrebat:

Acum cateva zile o colega de-a mea a inceput sa fure banii altor colege,ce credeti despre asta? Mie mi se pare fparte urat,pentru ca suntem o clasa plina de fete, si ar trebui sa ne respectam intre noi, nu sa ne furam.

3 răspunsuri:
| JustRoxanne a răspuns:

Sunt de acord cu tine! Ar trebui sa va anuntati diriginta/dirigintele despre aceasta problema!

| AnaBejenaru explică (pentru JustRoxanne):

Diriginta a aflat.Dar deja se exagereaza, au aparut prea multe conflicte, fiecare se cearta, sau are pareri diferite. Urat de tot, mai ales ca persoana in cauza cauta scuze penibile.

| LoraLinx a răspuns:

Pai in primul rand demnitatea ei de fata s a dus. In al doilea rand asta este educatia asa ca ai grija in cine ai incredere. In Romania sunt cretini la tot pasul :*