| ddanaraluca a întrebat:

Acum catva timp, eram foarte indragostita de un baiat.insa cu timpul m-am racit fata de el si nu am mai pastrat legatura, acum cand vorbim din nou nu mai stiu daca sunt sau nu indragostita de el! Insa totusi atunci cand vad ca vorbeste cu vreo fata sunt geloasa iar, atunci cand intra pe mine pe yahoo simt dintr-o data un gol in stomac.simt ca pentru cateva secunde raman blocata si incepe sa imi bata inima supe tarelaughing
deci, ce credeti? Mai sunt sau nu, indragostita?

Răspuns Câştigător
| anonima000000 a răspuns:

sigur esti dar ascultati inima si asteapta raspunsul. mult noroc! happy

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Sigur mai esti happy.

| bogdan_8101 a răspuns:

Normal ca inca esti... daca nu ai fi nu ai mai simti golul in stomac si nici geloasa nu ai fitongue

| Marianela a răspuns:

Mmmm scompete stiu cum este trec si eu acum prin asa situatie ca si tine. Da tu il iubesti inca mult prea mult dupa spusele tale, il iubesti, il iubesti daca ai atitea sentimente de ce nu faceti un pas ca sa fiti impreuna macar sa vedeti cum este impreuna! Sunt experta in asa ceva scriemi daca vrei sa vb cu mine.

Sper ca ti-am ajutat popici FONDITSA PLIZ!