| andreeutsa a întrebat:

Acum ceva timp i-am spus unui tip ca-mi place de el, nu in fata, pe mess, si de atunci nu ma mai baga deloc in seama orice mi-as pune la status, ba hiar l-am intrebat de cateva ori "cf?happy" si am urmat sfatul verisoarei mele sa scriu "cf >maa?:d

3 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

"Te rog nu ma ignora si spune-mi daca ti-am gresit cu ceva, daca te-am deranjat cu vreo ceva si-apoi promit ca daca te-am deranjat imi voi cere scuze." poate daca i te exprimi in felul asta vei primi si raspuns.

| BBdragutza a răspuns:

Eu cred ca nu trebuia sa-i spui pe mess ci in fata ca sa poata sa-ti spuna si el tie ce simte, daca te iubeste sau nu, si nu il mai intreba intruna ce face altfel va crede ca insisti si ca esti nebuna dupa el nu indragostita.Acorda-i timp si asteapta sa prinda curaj si sa iti spuna ce simte pentru tine.Nu grabi prea repede situatia altfel vei da gres iar daca te iubeste iti va spune asta! Ia-o pas cu pas!

| miky_3641 a răspuns:

Si care este intrebarea ta?