| Gabitsa_1085 a întrebat:

Acum ceva timp mi-am instalat programul acela cu care apar melodiile din winamp la status pe mess. Dar acum nu il mai vreau si nu su stiu cum sa fac sa nu mai apara; l-am dezinstalat dar apare in continuare.Stie cineva cum sa scap de el? Dau fundita kiss

Răspuns Câştigător
| angeljust4u a răspuns:

dai click dreapta pe bara de sus a winampului si ti apare o lista, dupa care dai options>preferences>General purpose sau Media library si ti apare in dreapta plug-inul dupa care iti pare in fereastra aia undeva jos doua casute in una din ele scrie uninstall dai click stanga pe plug-in dupa care mai dai un click asemanator pe casuta aia... ceva de genul parca era :d...bafta