| AngelOnEarth a întrebat:

Acum ceva timp v-am spus ca vreau sa fac un filmulet cu poze cu mine si prietenele mele si v-am cerut sfatul in legatura cu muzica de pe fundal. Am rezolvat acea problema, insa acum m-am gandit ca pe langa poze sa mai pun si niste citate, versuri, propozitii despre prietenie... nici eu nu stiu ce vreau exact asa ca orice idee este binevenita!

Fundoi!

Răspuns Câştigător
| theorizer a răspuns:

In loc sa scrii ai putea sa-ti inregistrezi prietenele (daca le ai la indemana)
si daca-ti place ideia: star

4 răspunsuri:
| theorizer a răspuns:

Fiecare fotografie are ceva special, unde a fost facuta, in ce conditii, ce s-a intamplat inainte, dupa. Sau chiar fotografia in sine, merita si ea comentata, eu pot sa vorbesc o jumatate de ora despre o fotografie, si nu sunt prea vorbaret.
Organizezi o petrecere in pijamale, le pui teancul de fotografii la dispozitie, si daca au ceva de spus le rogi sa vorbeasca in microfon.
Apoi cu un editor de sunet pui fiecare comentariu la fotografia lui, stergi comentariile neinteresante, si pe cele ramase le aranjezi in ce ordine iti place.
Bine, asta ar fi doar o idee thinking

| AngelOnEarth explică:

@theorizer Sa le inregistrez spunand ce sau cum? Nu inteleg... daca ai putea sa-mi explici...

| AngelOnEarth explică:

@theorizer E buna ideea, chiar imi place, mie nu mi-ar fi trecut prin minte asa cevahee hee Nu stiu daca o sa si pot sa o pun in aplicare dar oricum Fundoiul iti apartine!winking :*

| Aliiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Vroiai. happy

Dar oricum, ar fi sunat bine aia cu "nu stiu", cu ciudatul ala din masina. day dreaming laughing

Si imi pare foarte rau, dar nu ma puteam abtine sa nu amintesc de el. laughing