| Grimalkin a întrebat:

Acum ceva vreme am găsit pe youtube un video genial, cu o persoană care scria pe hârtiuţe diverse chestii despre viaţă. Şi zicea să închidem ochii, să nu trişăm, şi să ne gândim la lucruri frumoase. Ceva de genul, în fine, ideea e că nu mai ştiu nici cum se numea, nici unde am găsit link spre el, tot ce ştiu e că era în engleză şi aş fi foarte recunoscătoare dacă are cineva habar despre ce vorbesc aici.

2 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Daca nu e foarte demult, incearca sa cauti la "history", poate il mai gasesti! Sau, gandeste-te in ce context l-ai vazut, daca ai discutat cu cineva despre el si l-a vazut, etc.

| Grimalkin explică:

L-am vazut pe un blog. Si nu mai tin absolut nimic minte legat de el, la history nu-l mai am.