| Question_3829 a întrebat:

Acum doua zile, pe la 11 noaptea, am iesit pe balcon.eu stau la etj 2 si in fata balconului e o gradina...eh cum ma uitam pe afara, vad deodata o umbra in gradina si se auzeau niste plansete.
am insistat sa urmaresc acea umbra si de odata a aparut o fata de copil.

am fugit in casa si am chemat-o pe mama sa vina sa vada si ea, dar cand a venit si s-a uitat nu mai era nimic acolo.
ce o fi fost?
inca sunt speriat/
imi e frica sa mai ies seara in gradina!
ce sa facc?

2 răspunsuri:
| ganeaa a răspuns:

Ceau sti cum este nu ye contrazic dar poate ti s-a parut doar mai iesi din nou si sa vezi daca mai vezi sa imi zici te rog ca mai facut curios nu are ce sa ti sen intample

| SoriNel_1539 a răspuns:

Prea multe filme de groazaoh go on chestia asta mie se pare imposibilatongue