| Anonimatrista14 a întrebat:

Acum fix 3 saptamani mi s-a oprit ciclul (a durat 13 zile). Saptamana viitoare, duminica o sa imi tin ziua de nastere. Este o probabilitate destul de mare sa imi vina menstruatia, cred (am ciclul neregulat ), cum pot sa reduc din abundenta ei? Adica data trecuta dupa o ora de stat pe scaun trebuia sa imi schimb absorbantul ca era plin, si nu vreau ca nici macar de ziua mea sa nu ma simt ok.
Ce pastile pot lua, dar sa nu ma deregleze hormonal?

1 răspuns:
| sabypinguu19 a răspuns:

Ar trebui să vb cu un ginecolog, ai putea avea un chist pe uter, și de la chisturi iti curge foarte mult. Ai grija de tine✨