| zany99 a întrebat:

Acum o intrebare in general pentru fete...de obicei baietii cu ochelarii isi gasesc mai greu partenere?

4 răspunsuri:
| myha a răspuns:

thinking nu cred ca asta este o problema.
De ex surorii mele ii plac baietii cu ochelari deoarece par mai inteligenti:d

| Mao a răspuns:

Nu cred. Mie mi-ar place un baiat cu ochelari.

| SperanteSpulberate a răspuns:

Daca partenerele sunt cum sa zic mai cu cerinte speciale poate da, dar mie una nu m-ar deranja deloc daca as avea un iubit cu ochelarii, eu ma uit in interior nu in exterior, acum depinde si de fata.
Bafta si Sarbatori Fericite!

| A12NDRA a răspuns:

Nu neaparat.Este o regula ca baietii cu ochelari (nu ochelarii) sa isi gaseasca mai greu prietena? Este o problema care pana la urma si la coada o sa o avem si noi, probabil.Asta nu inseamna ca cineva are dreptul sa te faca chior.sau in nu stiu cate feluri ca porti ochelari si sa te excluda.Nu mi s-ar parea normal.
Deci nu, nu cred ca este adevarat, in general se zice ca baietii care poarta ochelari sunt destepti (nu neaparat tocilari) dar destepti da.Nu stiu asta cat de adevarat este.
Ei bine sper ca te-am lamurit, sarbatori fericite!