| 5Cx a întrebat:

Acum o saptamana am pierdut un caine in Baia Mare unde locuiesc. As vrea sa-mi caut un caine lup sau un husky. Daca stiti pe cineva din baia mare care are pui de Lup sa Husky il rog sa-mi dea id-ul sau nr. de telefon. Pentru cei care nu vor sa-si faca id-ul public id-ul meu este danielaiulia38. Este cineva care poate sa ma ajute?

Răspuns Câştigător
| Magduttza a răspuns:

Mai cauta'l. nu pot sa cred ca ai o inima sa il lasi in voia sortii. cauta'l. pune afise. si il vei gasi. sincer cred ca esti mai atasat/a deci viitorul caine.

| 5Cx explică (pentru Magduttza):

L-am cautat pe la hingheri tatal meu s-a plimbat prin tot orasul cu masina. Ne-am uitat prin cartier ce vroiai sa mai fac? Crezi ca nu sunt atasata de el? Am crescut cu el!

| Magduttza a răspuns (pentru 5Cx):

straight face mai asteapta. cainele unui prieten a venit dupa 3 saptamani in fata casei... sigur acel catel stie sa vina acasa de oriunde ar fi. au un miros excelent