| lilien a întrebat:

Acum o saptamana m-am despartit de prietenul meu, m-a inselat cu alta fata, si de atunci ma consider cea mai urata fata de pe pamant, as vrea sa imi fac o parere mai buna despre mine dar nu pot.

Răspuns Câştigător
| Irinna a răspuns:

Daca te-a inselat, nu inseamna ca esti urata, inseamna ca nu se multumeste cu una si poate ca inca nu cauta o relatie stabila.
Daca esti cea din poza de la profilul tau, esti chiar draguta.
Vei gasi alti baieti care te vor considera cea mai frumoasa.
Bafta si sper ca te-am ajutat catusi de putin!

3 răspunsuri:
| Bibutzu a răspuns:

Dar nu inseamna ca daca prietenul tau(tampit) te-a inselat esti urata! poate el are o problema si e putin afemeiat daca a facut gestul asta si in + fetele urate nu au iubiti, cum ai avut tu1

| Cristiana_3603 a răspuns:

Hei nu ai de ce sa crezi ca esti urata, nimeni nu este urat, fiecare om are cate o frumusete a lui si daca uh esti in poza de la profil ei atunci esti foarte frumoasa, trebuie sa treci peste asta, crede-ma si eu am avut aceasta problema am suferit mult dupa un baiat dar mai tarziu am intalnit altul care chiar ma facea fericita, si uh vei mai intalni multi baieti de care te vei indragostiwinking fundita big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am patit-o si eu... a fost foarte dureros... m-am simtit ultimul omcrying e groaznic.si mai rau e ca inca tin la elcrying