| anonim_4396 a întrebat:

Acum, sincer nu vreau "razboi", nu vreau sa ma cert cu nimeni. Dar de ce toate fanele Justin Bieber cand pun intrebari de genu:" Ce aveti cu el?sad" mai baga si un: "rock`ul e pentru fraieri" sau chestii de genu`?! ok frate, zici ca J. B e idolul tau, il venerezi, fa ce vrei din partea mea, nu ma deranjeaza, dar de ce mai bagi acolo si de rock? Pe bune, ma enerveaza chestia asta; fiecare cu gusturile lui! Daca o fana J. B zice ceva rau de rock intr-o intrebare, eu ii raspund cu aceeasi moneda, de ce tot eu ies proasta? Nu am sa inteleg chestia asta N. I. C. I. O. D. A. T. A.
Acum serios, de ce nu vreti sa terminam o data cu chestia asta? Voi, rockeri, sau ascultatorii altui gen de muzica, cand vedeti ceva de J. B treceti la alta intrebare, nu va puneti mintea cu ele, asa cum si voi, alea cu J. B, vedeti ceva ce nu va convine... mai departe si venerati`l cat vreti voi.

11 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Ma bucur ca incerci sa impaci taberele.E un lucru frumos.Dar,asa cum rock-erii urasc manelele si viceversa,asa au devenit si fanele J.B.
Din partea mea sa faca ce vor pentru el, dar sa nu`mi jigneasca muzica, pentru ca nici eu nu il vorbesc de rau pe idolul lor.Apropo...nici eu nu vreau sa jignesc pe cineva, dar 70% din fanele lui sunt copile alintate gen "Barbie".
Si eu am primit o multime de sptupiduri pentru ca mi-am sustinut cauza impotriva celor care zic: J.B. the best, rock sucks.
Asa ca te sustin! Si ca un bonus... urez un mare F**K you tuturor care spun ca rock-ul este satanist!

| ZEU93 a răspuns:

Ai dreptate desi eu personal nu ascult niciun di naceste genuri nu se merita sa apara controverse pe aceasta tema happy

| AlexandraCroft a răspuns:

Eu ascult toate genurile de muzica, sincer febra J.B. nu m`a cuprins, nu sunt o fana inraita, dar totusi nu il injur sau spun ca face o muzica proasta.Pana la urma fiecare cu gusturile lor,gusturile nu se discuta,pai sa nu se discute!
Si ma enerveaza lumea care comentraza de cum se imbraca altu', ce treaba are el cu ala? fiecare se imbraca cum vrea, dupa parerea mea sunt doar niste INVIDIOSI.
Atat am avut de spus.
Sa ne auzim cu bine.
Tay-Taywave.

| minnieee a răspuns:

Orice mama isi protejeaza puiul.Cam asa e si la elelaughing.
Si pe mine ma enerveaza cei care se iau de rock sau orice alt gen de muzica, adevarata.Pentru ca daca esti fan J.B sigur nu esti fan rock si pentru ele rockul este zgomot, asa cum este pentru ceilalti J.B.
Cel mai bine ar fi ca fiecare sa-si vada de muzica lui preferata.Eu ma cam feresc sa zic ceva de manele,intre oameni care asculta manele,sau ma feresc sa zic ceva de J.B intre fanele lui,pentru ca imi sar in cap.
Asa ar trebui sa faca si ele, dar, pentru multe din ele numai J.B exista pe lumea asta.E pacat sa fii asa obsedat de cineva...

| pretzel a răspuns:

Ma bucur ca ma sustineti, dar am o mare dilema acum: cum de nu mi-a sarit niciuna in cap?

| puffika a răspuns:

Si mie imi place rockul chiar am melodii pe telefon dar nu am nimic cu JB.
Nu esti proasta ci doar revoltata stiu cum e dar fanele lui sunt mai mult fetite de 11-12 ani!
Lasa-le in pace!

| iHeartKpop a răspuns:

Sunt de acord cu tine
nu sunt fana JB dar asta nu inseamna ca ''fanele'' lui sa puna tot felul de intrebari stupide si sa ne jigneasca.
Daca am face si noi asa...
Ma simt super prost cand vad oamenii spunand ca fanele lui JB au 12-13 ani fiindca eu am aproape 13 ani si nu-mi place JB.
Nu imi place sa fiu aruncata in aceeasi oala cu ''fanele'' lui

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

Aveti dreptate justin bieber sux! Va rog nu-i mai spuneti JB ca nu se compara cu Jon Bon Jovi! BBhappy

| Alecsandraa29 a răspuns:

Frate sunt complet deacord.si te sustin...mie nu-mi place justin bieber iar daca spui chestia asta unei fane de-a lui incep sa zbiere la tine.si sa te faca proasta etc...e josnic.

| anonimus_9419 a răspuns:

Rockul nu`i pentru, fraieri,. eu asc mai toate genurila(fara manele) in special house, hip-hop; techno, trance, dance, de strada... j raspunsul la a ta intrebare este : pentru. ca au ceva la capatana, ...de aiai

| Tiby_7977 a răspuns:

Ai dreptate! Fiecare cu gusturile lui de muzica! Mie unul imi place muzica punk, rock! Dar nu critic manele sau alte genuri de muzicahappy