| babytsu a întrebat:

Acum vine BOMBA laughing. parerea voastra despre noul videoclip` al Domnisoarei Laddy >Gagabatting eyelashes!: [alejandro]thinking

Răspuns Câştigător
| Spufff :x a răspuns:

mai melodia este faina. adica suna bine love struck Alejando =p~ blushing. Insa video`ul m`a cam marcat laughing. auzeam toata ziua, buna ziua melodia "alejandro" thinking dar pana atuncia nu vazusem video`ul straight face. cand ma uitam intr-o zi si a intrat tata in camera. si erau fazele alea prosteti. credea ca ma uit la filme porno laughing

9 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Melodia faina, videoclipul.nu`mi place!

| LostInDreams a răspuns:

Mda, tipa e oarecum bombalaughing. Imi place clipul, dar inainte sa il scoata nu mi-ar fi trecut prin cap ca piesa va avea un clip de genul astahappy. E super, putin excentric, dar mie imi plac chestiile asteabig grin, mai ales cand era imbracata in maicuta si mananca margele alea sau la sfarsit cand explodeazalaughing-tare rau clipul, abia astept la anul sa vina urmatorultongue.

| LostInDreams a răspuns:

App, daca toate maicutele ar fi ca lady gaga, cred ca bisericile erau plinelaughing

| alina_iulia a răspuns:

Sincera sa fiu sunt fan laddy gaga love struck
iar videoclipul cel nou este tipic mari artiste
povestea videoclipului este una originala colegrafia este dinamica mimica este lasciva
laddy gaga a dat iar loviturahappy
asta este parerea mea happywinkinglove struck BOMBA A EXPLODAT PE PRIMUL LOC IN NENUMARATE CLASAMENTEwinking

| Yoanna_4969 a răspuns:

Adour melodia:X:X Alejandro:X:X E o melodie super misto! Clipu e putin... GaGa [altfel nu stiu cum s'o spun] E genul ei. Piesa anterioara [Telephone] a fost criticata mult spunandu'se ca Lady GaGa putea mai mult de atat. Mi se pare ca are idei faine si originale. Clipul in care ea apare imbracata intr'o calugarita, dar si intr'o tinuta hott mi se pare genial! Dansul, scenariul, chiar si "frezele" mi se par super. Sunt fana Lady GaGa si antifana celor care o copiazahappy [Anda Adam fiind cea mai cunoscuta de romani] De la just dance, poker face si lovegame pana la bad romance, telephone si Alejandro... BOMBA! mie imi plcwinking

| ♥ Sorina a răspuns:

Konnichiwa`!:]
Pai nu sunt fan Lady Gaga, dar melodia este chiar buna [ Alejandro.Roberto]
Dar videoclip-ul nu-mi place DELOC, este deplasat si nu mi se pare NORMAL :]]. putin sarita Gaga`asta :]].
Sayonara`! :]

| Elena_9796 a răspuns:

Cam "naked" clipu.melodia e faina.
Si cam lung.
In general imi plac clipurile ei pentru ca au o "poveste"

| Razvan a răspuns:

Videoclipul e genialhee heeDe unde mai atata originalitate? DE UNDE?surprise
Melodia e buna.Prinde datorita ritmuluiwinkingTotusi am gasit si un mix multtttt mai bun ca originalul dar nu mai gasesc link-ulI don't want to see

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super tare videoclipul nu inteleg dc nu va place nu este chiar asa de porno ce se vede vreo pasarisa sau vreun cocos ca sa spui ca este asa de porno si sunt fan lady ga este originala