| lucianluciy a întrebat:

Acusi vine ziua iubite i mele si nu stiu ce sa-i cumpar vreau ceva special ceva de suflet imi puteti da niste sfaturi va rog!

Răspuns Câştigător
| Neo12 a răspuns:

Hei.
În special i-ai putea lua haine sau încaltaminte pentru ca stii ca i-ar fi de folos.
Poti opta si pentru bijuterii, parfumuri sau produse barbatesti (creme de dupa ras si din astea).
Îi poti face lucruri manuale, gen o rama foto+un portret al vostru facut de cineva priceput sau poti pune o poza trasa la imprimanta, un borcan cu biletele pe care sa-i scrii 50 de motive pentru care-l iubesti (bineînteles ca nu-s doar atâtea, dar poti sa le scrii pe cele mai impotante) sau altele lucruri (gasesti diverse idei pe internet).
poti comanda niste produse personalizate, precum: cana, pernuta, puzzle, glob cu poza voastra (din acela cu sclipici în el, ar cam fi asa de sezon). Mai jos o sa-ti las link de unde poti comanda si de unde am comandat si eu. Produsele au o calitate foarte buna si este o firma serioasa.
https://www.facebook.com/profile.php?id=335525396466697&fref=ts
Îi poti comanda si de pe alt site, desigur, dar eu ti l-am recomandat pe acesta pentru ca am fost foarte multumita.
Caută pe We heart it: diy gift girl, diy gift girlfriend, diy gift woman şi vei găsi tutoriale frumoase.
Acum depinde de bugetul tau si gusturile sale.
Îti doresc mult succes si o seara buna!

1 răspuns:
| Doub a răspuns:

"ceva din suflet"- Pai trebuie sa fie din sufletul tau, nu al nostru.