| anonimul0724 a întrebat:

Adidasii/tenișii purtati cu blugi
E ok sa fie purtati fără ciorapi?
Adică sa se vadă partea piciorului dintre adidas si blug?
Multumesc
Dau fundita

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA! Adica eu vad pe toata lumea asa inclusiv eu.
Dar poti purta acei ciorapi mai scurti nu imi vine in minte cum se numesc...
https://cavaleria.ro/stil/mankle-moda-gleznelor-la-vedere/

| AllexXtreme a răspuns:

Nu este deloc ok! eu am unghii incarnate de la așa ceva, i-am spus doctorul că am purtat adidașii fara sosește și a zis că asta a fost problema! eu te sfătuiesc să nu porți, m-am chinuit mult cu degetele eu.

| HadesSs a răspuns:

Daca ii porti fara sosete iti vor pute si adidasii si picioarele, crede-ma. Sunt sosete foarte scurte sau care se pun pe talpa, dar daca esti baiat mi se pare foarte gay treaba asta oricum laughing))

| Adry05 a răspuns:

Mie chiar mi se pare oribil sa ai partea aia dintre tenes si blug acoperita de ciorap...