| Pumpkin a întrebat:

Ai avut vreodata paduchi?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cand eram mai mica si cred ca multi au avut paduchi chiar daca nu recunosc

| IsabelaIssa a răspuns:

Da, am avut in generala. Am luat de la o colega. Cred ca toata lumea a avut la un moment dat ca atunci se lua fara sa iti dai seama de la altii. Cea mai mare tragedie a mea atunci era sa nu ma tund, ca asta era solutia celor de la scoala de a scapa de ei. Am scapat si de ei, si cu parul intreg big grin

| FashionCellia a răspuns:

Ce intrebare mai e si asta?!

| LiviuStefan a răspuns:

Doamne Fereste!

| Andreea304 a răspuns:

NU! Si e adevarat! Am avut noroc ca n-am facut in clasele 1-4 ca erau o multime de copii nespalati...laughing

| SilviaStefan a răspuns:

Sora mea a venit de la scoala cu paduchi si mi-a dat si mie…ufff.

Eu si sora mea avem un un par tare frumos si lung si am cautat sa folosim un produs anti-paduchi si lindini natural, care sa nu ne arda parul sau sa ne provoace arsuri scalpului

Am gasit un gel natural impotriva paduchilor cu ulei 100% pur din arbore de ceai(tea tree oil) de la Thursday Plantation.

Chiar de la prima utilizare efectele s-au vazut. Eu si sora mea am fost tare multumite de gelul natural anti-paduchi, ne-au scapat complet de paduchi si ouale lor.

Pe langa faptul ca gelul ne-a scapat complet de paduchi si lindini…mi-a placut foarte mult ca a venit cu un pieptan special de paduchii din otel inoxidabil care ne-a ajutat.
Pup

| IrishCream a răspuns:

Nup!