| SashaGirl a întrebat:

Ai purta Haine animal print? Yo da deoarece am o geaca cu imprimeu de zebra la maneci si niste balerini cu imitatie de leopard.Astept pareri cie imi zice cel mai bun raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| Ekkaterinna a răspuns:

Eu le iubesc. Nu as purta toate hainele pe care le am cu animal print deodata, pentru ca e de prost gust, insa separat cu ceva mai simplu merg de minune. Imi plac in special hainele cu print de leopard, tigru si zebra.