| mada_6524 a întrebat:

Ai simtit vreodata ca cineva se baga prea mult in viata ta?

Răspuns Câştigător
| Kylexy a răspuns:

E o vb mare."o vorba parinteasca e ca o mana cereasca"pe altcineva din exterior nu lasa sa se bage in viata ta.Dar cand vine vb de parinti trebuie sa le iei in considerare sfatul.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
caramela
| caramela a răspuns:

Ohohoooooo, chiar fff mult, si ne voiau si despartiti, dar am facut fata cu briowinking si am si pe mama care si acum ma apara ca o Leoaicalove strucklove strucklove struck

| Fiction a răspuns:

Da.De multe ori.Am o colega care ma tot intreaba:de ce nu-mi place aia,de ce nu am haina aceea, de ce nu sunt bogata, de ce... ma scoate in minti x-(

| ReaperAlex a răspuns:

Da...din pacate erau chiar parintii mei laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da parinti!
Imi spun ce sa fac, cum sa ma imbrac, ce sa imi placa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. o simt aproape intotdeaunasad.dar pur si simplu ii ignor.sau mai mult zic ca ei si fac ca mine.intr-o zi mi-am facut curaj si le-am zis simplu. nu va mai bagati in viata meahlove struck.si mau asculat love struck