| dulc3'maria a întrebat:

Aiurea.de cand am sters un din laptop avg antivirusul pe care il aveam i'am dat uninstall am dat restart si cand s-a deschis icoanele erau mari le'am facut mici insa nu asa cum erau inainte si acum pe orice site intru cand intru se vede naspa de parca mi se dezlipeste ecranul si se misca incet pana se vede tot pe ecrancryinghelp me plss e ceva ce pot face? dar ceva usor ca nu ma prea pricepsad

Răspuns Câştigător
| rgx a răspuns:

Click dreapta, propietati dai la setari rezolutie ecran si muti o liniuta de mai jos de la stanga ta la dreapta si gata.