| anonim_4396 a întrebat:

Ajunse Bula in rai si vazura dintr-o data o multime de ceasuri agatate pe un zid. El il intreba pe sfantul Petru ce e cu atatea ceasui. Sf Petru ii raspunse ca de cate ori un om pacatuieste acul se roteste avnd fiecare om ceasul lui. Bula intreaba dar ceasul lui Basescu unde este la care sf Petru, este la Dumnezeu in camera il tine pe post de ventilator.

1 răspuns:
| Dairou a răspuns:

Ce cauta "intrebarea" (ca nici intrebare nu e) la categoria asta?
sper sa nu se mai repete. Bafta