| iubiris a întrebat:

Ajutati-ma! ce sa ii iau iubitului meu de Mos Nicolae? avand in vedere ca vine Mos nicolae si este si ziua lui de nume? am nevoie de o idee originala si frumoasa dar nu stiu exact

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O nuielusa si un parfum

| byeddy a răspuns:

Un ceasthinking ..si eu sunt Nicolae, e si ziua mea de mos nicolae si un ceas ar suna bine

| ciufuliiciii a răspuns:

Incearca sa-i confectionezi tu ceva cred ca ar fi si mai frumos si mai ieftin, acum depinde ce-i place, ii poti face cadou un tricou sau o cana personalizata cu poza lui si a ta sau cu numele lui sau un mesaj dragut pe ea. Sunt multe chestii pe care i le poti face cadou trebuie doar sa ai imaginatie si sigur va iesi ceva frumos. Sper sa iasa totul bine, si daca nu nu-ti face griji sunt sigura ca-i va placea indiferent de care va fi cadoul :* Funda?

| Angelaaa a răspuns:

Eu as zice sa faci ceva cu manuta ta.
DE exemplu: pe o hartie mica ai putea sa ii "te iubesc" si sa il lipesti pe un carlig ( carligul cu care prinzi rufele la uscat) si el cand apasa pe carlig ( sa-l deschida) se va deschide si hartiuta cu ce ai scris tu. Ai putea sa eu ascunzi in papuci si nu se vede, asa cand o incalta o va simti si va fi fericit, te asigur.

| SunnyLady a răspuns:

Ce ai zice de o poza cu boi doi inramata sau un colaj cu clipele frumoase petrecute impreuna sau chiar un album foto personalizat