| ionut_8527 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine cum sa cuceresc o fata de 12 ani.Eu am tot 12 ani si nu stiu cum sa procedez.

Răspuns Câştigător
| Clara_6276 a răspuns:

Daca nu poti sa-i spui asta in fata incearca sa stai pe langa ea.
-Sa incerci sa o ajuti cand are nevoie de ceva.
-Sa o insotesti in drum spre casa (daca mergeti in aceiasi directie)
-Vorbeste cu ea pe mess.
-Zambeste`i dulce:X
-Fa si tu gesturi dragute.[Ca de 8 martie de exlaughing]]
Daca faci lucrurile astea o sa-i dai de banuit ca o placi.In caz ca si ea te place va incerca sa raspunda cu aceiasi moneda. Daca nustraight faceVa ramane indiferenta sau iti va spune.straight face
Nu ai de unde sa stii.Incearca.Daca iti da de inteles ca nu te place.Nu cred ca mai e necesar sa insisti, se va simti mult prea presata.Sau scine stie.
Baftasmug

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Incearca sa fii pe langa ea mai des si sa ii zambesti si sa o privesti atent. Cauta sa o ajuti cumva la ceva, dar fara sa exagerezi. Incearca sa profiti de unele sanse aparute pentru a fi dragut cu ea.

| Floreenofficial a răspuns:

Du-te la ea si zi-i ca o placi!big grin

| Libelle a răspuns:

Cu mici atentii. comporta-te mai frumos cu ea mai diferit decat cu alte fete ca sa vada ca o bagi mai mult in seamalaughing

| TabooR a răspuns:

Vorbeste foarte frumos cu ea iar cand are nevoie de ajutor fi primul acolo.Cand veniti de la scoala in preuna si sunteti singuri spune-i co iubesti etc. ce-i mai zici tu dar incearca sa fiti singuri unele fete chiar daca sunt indragostitie de un baiat in refuza de rusinea celor din jur...

| divinuu a răspuns:

Spune-i in fata.La varsta asta, nu cred ca ar avea o reactie urata. Cel mai probabil ar incepe sa te simpatizeze.

| Liberty a răspuns:

Invit-o la plimbare si ofera-i o floare si atunci ii spui sentimentele...

| Poison_9734 a răspuns:

Pai ia id asta anisoaraeremia are 12 anismug

| baam a răspuns:

Idem cosmina-stai cu ea un timp deveniti prieteni apoi spune-i ca o placi

| AcI a răspuns:

Spune-i o poezie tongue
Unele fete sunt atrase de poezi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stay vreo saptamana cu ea incontinu dai semne ca o placi, iar dupa o saptamana o intrebi daca doreste sati fei iubuita asa procedezi