| andreushk a întrebat:

... ajutati-ma si pe mine. nu imi dau semaa daca acel baiat ma palce sau nu :-s... sunt la dansuri.si cand suntem in masina ne luam de mana. ( pa amn2 ne duce o fata ). dupa aceea se intampla ca el sa imi povesteasca mie de alat fata. asa zisa prietena lui.
ce sa fac., sa imi fac curaj sa il intreb daca vrea sa fie cu mine, sau sa astept sa ma asigur ca ma place mai mult?!

Răspuns Câştigător
| Johnny_3797 a răspuns:

Cel mai bine sa vorbesti cu el si sa afli daca te simpatizeaza si tot asa. Dupa ce vei afla raspunsul te vei decide daca veti fi impreuna sau nu si il vei intreba.Totul e simplu e greu de facut dar staruite pentru fericirea tawinking

3 răspunsuri:
| Ralukutza_5288 a răspuns:

Intreaba-l daca vrea sa fie cu tine!

| monibarbi10 a răspuns:

Cred ca mai poti astepta putin si dupai da cred ca iti poti face curaj sa il intebi.

| sorina222 a răspuns:

Nu stiu e ciudat rau.te tine de mana, deci e sigur ca te place dar iti vb de alta, nu stiu ce sa zic poate vrea sa te faca geloasa, nu stiu fa ce crezi tu