| CristianPreda a întrebat:

Ajutati-ma TPU! Acum 6 luni mi-au iesit in piele, pe piept (ma explicit pe sfarcuri) ceva tare ca niste pietre. Ajutati-ma! Daca stiti cum sa scap de ele... Mi-ar fi de ajutor sfatul vostru.

1 răspuns:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Am patit si eu ceva asemanator.Numai ca nu am mers la un medic specializat in asa ceva si m-a operat cineva, cand totul se putea rezolva cu un tratament, cred ca cu cateva sali mai incolo tot in acel spitallaughing, este din cauza hormonilor, hormonii feminini sunt putin mai multi decat normal si de aceea.Trebuie sa mergi sa iti dea un tratament.Sanatate!