| candycane16 a întrebat:

Ajutati-ma va rog(am sinii mici, masura 88 cm(ma simt foarte complexata. vreau si eu sini mari(nu extrem de mari, dar mediu). sau poate marimea e normala, doar ca eu caut minusuri. spuneti va rog, masura care o am am la bust, e normala? am inaltimea 166 cm. eu nu mai stiu ce sa fac, sunt extrem de complexata.

4 răspunsuri:
| butt3rfly16 a răspuns:

Este ok stai linistita mai ai timp sa te dezvoltiwinking

| Sile_6892 a răspuns:

Frumusetzea nu sta in "sani" ci in suflet. Si nu uita ca Dumnezeu a dat cu un "scop" sani femeilor, sa alapteze copiii nu sa atraga privirile si mangaierile barbatilor. Ramai cum esti si-ti va fi bine cu o singura condirie; sa nu te mai complexezi singura.

| Sile_6892 a răspuns:

Frumusetea nu sta in "sani" ci in suflet. Sanii au fost dati femeilor cu un "scop" de Dumnezeu, sa alapteze copiii nu sa atraga privirile si mangaierile barbatilor. Ramai asa ca cine te iubeste se uita mai intai la frumusetea sufletului tau si apoi la corp. Tu nu dai fundita?

| Yana a răspuns:

Lasa ca mai ai timp. Foloseste un sutien cu burete, cu efect push-up si ai sa vezi ca nu se cunoaste.

@Sile : Nu mai cersiti funda! Funditzele se dau numai daca raspunsul tau chiar a ajutat o persoana. Clar?!

[Yana]