| Nadea_3730 a întrebat:

Ajutati-ma va rog cu ceva: luna trecuta nu mi-a venit ciklu ce insemna asta?

6 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Nu e de la nimic. Daca inca nu ai implinit 2 ani de cand ti-a venit menstruatia inseamna ca nu s-a reglat. Nu e un motiv de ingrijorare doar daca depasesti acei 2 ani si continua sa-ti vina asa.

happy

| MâţaD a răspuns:

Inseamna ca menstruatia e neregulata. dupa aprox. 2 ani o sa iti vina la o anumita data din luna.

| ๓itนpitน a răspuns:

Ca nu ti s-a reglat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai intretinut relatii sexuale neprotejate, nu cred ca poti fi insarcinata.
Poate sa mai intarzie si 2-3 luni, nu e regulat, abia pe la o varsta matura iti va veni regulat.
so, nu te speria. happy
Take care!

| elena_7212 a răspuns:

Pai` si mie mi-a intarziat` dar nu am patit nimic`. adica` e normal`.

| Nadea_3730 explică:

La mine kiteva luni merge regulat apoi nu-mi vine vreo 2 luni apoi iar se incepe.si nu stiu poate e de la ceva anume.