| Bo0ble a întrebat:

Ajutati-ma va rog!
Deci un prieten bun are niste probleme si nu stiu ce sa-i spun ca sa se simta mai bine. Va rog dati-mi niste sfaturi.

Răspuns Câştigător
| DعeutZa a răspuns:

In primul rand incurajeaza-l..fii langa el in momentele astea..sa vada ca are pe cineva langa el..sa ii dea un sfat..incearca sa afli ce are..asa poti sti ce sa faci si ce sa ii spuihappy. oricine are probleme.dar trebuie sa trecem peste cu capul sus si increzatori..viata nu e mereu roz.