| AndreeaZM a întrebat:

Ajutati-ma va rog! Mie mi-a placut de un baiat..si si-a dat seama ca imi place de el....si cand e fiecare data cand vorbeste cu vreo data sau face un gest asupra ei..se uita la mine sa vada cum reactionez, ....de ce face chestia asta? NU pot intelege de ce face chestia asta. Odata m-a vazut ca ma uitam urat la acele persoane care vb cu ele.dar de atunci nu mai aveam treaba.

4 răspunsuri:
| Olgutza_1836 a răspuns:

Vrea sa iti atraga atentia poate

| littlethings23 a răspuns:

Baietii sunt ciudati, ti-o spun din experienta, si eu am patit-o, vrea sa te faca geloasa, arata-i ca nu iti pasa, si poate o sa-i vina mintea la cap

| neutrino a răspuns:

Se joaca cu tine si-ti face in ciuda!

| Mimiiiiii a răspuns:

Te pune la incercare. Vrea sa vada daca o sa reactionezi si daca o sa faci ceva.Asta e tipic pentru baieti.