| prima a întrebat:

Ajutati-ma va rog mult!
ce i-as putea darui de anul nou prietenului?
funda pentru cel mai bun rs! mersi mulTyiQ

2 răspunsuri:
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Ai putea sa-i faci un album frumos cu poze cu voi sau asa cum i-am mai spus unei persoane, poti sa iei o cana si sunt magazine speciale care pun o poza pe ea si atunci cand e umpluta se vede frumos. Poti sa ii iei si un parfum.

| ImmortaluL a răspuns:

Parerea mea este ca tu stii cel mai bine ce-i place prietenului tau, cineva poate sa zica sa-i iei un fular(de exemplu) iar tu sa nu fi de acord, stiind ca si-a luat sau crezi tu ca nu i-ar placea, intreaba-l pe prietenul tau dar asa mai "pe ocolite" ce i-ar placea sa primeasca in dar de sarbatori sau, ma rog, Anul Nou, dar sa nu-l intrebi direct, sa intrii in vorba cu el, daca nu vrei asa, i-ai ceva care sa va reprezinte prietenia, ceva simbolic, sau ai putea sa-i iei ceva mai "barbatesc": un parfum, un deodorant( ceva la set), acum depinde si de ce-ai vrea tu sa-i iei, eu doar ti-am sugerat niste lucruri. Sau ai mai putea sa-i iei niste casti, un ipod, din astea as vrea eulaughing.