| anonim_4396 a întrebat:

Ajutati-ma, va rog! Nu stiu ce sa mai fac! Ma simt asa singura si stupida, nu pot vorbi cu nimeni. Baiatul pe care il plac nu simte acelasi lucru pentru mine. Asta zice el. Aseara, cand am dansat impreuna, am simtit caldura din sufletul lui si mi-e tare teama ca nu voi mai avea ocazia asta niciodata. Curand ne vom desparti si eu nu il pot uita nicidecum, mai ales in aceste momente, va rog, un sfat, multumesc!

6 răspunsuri:
| Fluture a răspuns:

Buna.
Eu zic sa va bucurati unul de altul cat mai puteti. Daca crezi ca nu te place incearca sa fi prietena lui, confidenta lui.
Iti spun eu, e mai frumoasa o prietenie foarte apropiata decat o relatie ce nu va dura daca el va pleca.batting eyelashes
Incearca sa fi prietena lui, amica, sora. Asta este sfatul meu.
Multa bafta!

| marcela290 a răspuns:

Ar trebui sa insisti. sa vorbesti cu el. sa explici ce simti. si poate si el isi va da drumul la suflet si isi va arata sentimentele. bafta

| alinbrd a răspuns:

Cauta-ti altu ca el.vad ca pe tine te fascineaza oricine.si cand zic oricine ...pai cum ai dansat tu cu el.si gata te-ai indragostit.si ti-a mai si zis ca nu simte acelasi lucru.

| Byonce99 a răspuns:

Spune-i ce simti cu adevarat, pentru ca sa nu te mai simti vinovata de ceva asa ca spune-i poate o sa simta la fel sau poate o sa-ti spuna "te iubesc " si o sa va sarutati incearca nu da inapoi! mi s-a intamplat la fel si eu am ramas fara iubitul meu... si mi-am gasit altul...incearca caci si eu i-am spus si mi-a zis ca se mai gandeste si a doua zi mi-am adus un buchet de flori! ce minunatie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ne vom desparti, adica vom pleca spre licee diferite, si nu suntem din acelasi oras.

| xMary a răspuns:

Spune-i ce simti! Adica ca nu poti sta fara el si te ca te gandesti intruna la el, iar daca si el simte la fel.N-o sa va despartitithinking