| mimi_1975 a întrebat:

Ajutati-ma va rooog sa-i dau papucii unui baiat-dar nici nu stiu de ce sa ma agats-e atit de atent si dragut ca-mi ies din minti :-(( as vrea cumva sa nu se supere. FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| daddu a răspuns:

Cati 12 ani ai? "e atent si dragut ca-mi ies din minti" si totusi vrei sa te desparti de el... fetele astea(unele) spune-i ca nu mai vrei sa fii cu el pentru ca il vezi mai mult ca pe un prieten nu ca pe un iubit. La varsta voastra cred ca e satisfacator raspunsu meu.

2 răspunsuri:
| alexa_4370 a răspuns:

Dc sa-i dai papucii? incearca sa porti o discutie cu el, si sa. i spui ce te doare. Poate o sa ajunge. ti la un numitor comun.
Bafta! funda?

| mimi_1975 explică:

Am 17 ani, si nu il vad ca pe prieten-imi incepe a fi antipatik chiar.