| anonim_4396 a întrebat:

Ajutati-maaa laughing Prietena mea are 13 ani, si ea nu poate sa iasa afara fara acordul parintilor. Mama ei e plecat, sora la facultate in alt oras, iar tatal ei doarme. Cum sa il trezeasca? laughing Vrea sa iasa afara si nu poate, ca nu stie ce sa faca laughing Funda!

3 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Are 13 ani, este normal ca parintii sa fie mai stricti.Sunteti niste copii! Orice vi se poate intampla;

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Sa-i lase un biletel pe masa in bucatarie.
"Tata, nu vreau sa-ti aud sforaiturile enervante asa ca am plecat pe afara. E frumos. E soare."

| AnneMarrie0802 a răspuns:

Poate sa il zgataie, sau sa ii puna o sonerie tare de la telefon laughing))
Sau sa il trezeasca pur si simpluwinking