| MeAndJustMe_8802 a întrebat:

Ajutati-maaaa! Cum pot sa fac un cheat la conquiztador(fara cheat eengine) Fudaaaaaaa

2 răspunsuri:
| Sonnayasashikushinaide a răspuns:

Orice aplicatie online trimite pachete ca sa comunice, aceste pachete se pot filtra, edita si compune cu orice pachet sniffer gen wpe pro, winsock pachet editor, sau la nivel local client side only, cu alt memory editor, cel mai puternic dar si cel mai greu e olydbg, cel mai user friendly cheat engine (cheat engine e memory editor in caz ca nu stiai, nu de alta dar pari cam prost).
Sau mai poti sa-ti faci program singur daca sti limbaj de programare (ma indoiesc ca pari prost) visual c# e foarte intuitiv si simplu de invatat, normal trebuie sa faci alta solutie de editat memorie sau filtrare de pachete, alta metoda nu exista decat sa te duci la server si sa le dai in cap, le editezi solutile, cea ce e imposibil far asa ajungi mort sau la puscarie, have fun idiot!

| MeAndJustMe_8802 explică:

Sonnayasashikushinaidedonnakaosurebakiminoyokokao sugi *** mea