| anonim_4396 a întrebat:

Ajutooor!crying
Am facut "bataturi" de la niste sandale si mi s-au transformat in rani...ma ustura tare si nu pot sa stau incaltata.Ce pot folosi ca sa imi treaca cat mai repede, pentru ca luni plec la mare!
Funda!

Răspuns Câştigător
| heiii a răspuns:

Incearca sa te dai cu crema de galbenele si cu fluocinolon n. pastreaza mereu acea zona curata. ti ai spart bataturile? daca nu, mai bine le ai sparge pentru ca e posibil sa se sparga ele atunci cand chiar nu te astepti si va fi tare dureros, mai ales daca vei fi incaltata cand se va intampla.bafta!

| anonim_4396 explică (pentru heiii):

S-au spart ele si ma ustura ingrozitor de tare!crying

| heiii a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai..ramane valabil ceea ce ti am scris deja.