| Carmen_9342 a întrebat:

Ajutooor:(( azi m-am tuns si arat oribiiil. m-am tuns scurt (pana la umeri) si tipa aia mi-a facut un breton asa: http://www.google.ro/......tp?/imgres r:2, s:0&biw=1024&bih=667. nu il suport e oribil! plang intr-una si nu stiu ce sa fac. saptamana viitoare ma duc la mare si o sa arat ca o ratata:((. inainte de slutire asa aratam: http://www.google.ro/......tp?/imgres r:7, s:0&biw=1024&bih=667. Ce sa fac sa creascaaa repedeeee?:((((((

Răspuns Câştigător
| odorash a răspuns:

Pai stiu ca ajuta uleiul de ricin ff bine insa actioneaza doar peste vreo luna.
fundita?

4 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Nu pot deschide linkurile pentru ca nu da nimic.

| SMaricel a răspuns:

Incearca sa iti faci o coafura care te avantajeaza sa te fac mai frumoasa.ca sigur esti frumoasahappy
In legaturacu cresterea parului timpul e remediul potrivit, sunt unele solutii dar exista riscuri,

| AnaÎşiSchimbăNumele a răspuns:

Intr-adevar, nu se vad imaginile. Daca poti, prinde-ti bretonul cumva. Si daca nu ai deja parul drept, l-ai putea indrepta, parul drept pare mai lung.

| lavyBandB a răspuns:

Eu nu va din pacate nicio imagine...sad