| Yrynella a întrebat:

Ajutooor! cu u sfat va rog cum credeti ce as putea sai cumpar prietenului mau de 19 ani de Valentine's day? ofer funda

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mirunaana a răspuns:

Un lant cu medalion pentru baieti, un portofel, o curea, o bratara pentru baieti.depinde si ce vrea el, ce ii place si ce ii lipsestelaughing

| MihaelliQue a răspuns:

Ia o poza cu voi doi si cauta o rama dragutasmug! Succes garantat:*!

| elena_3173 a răspuns:

Ai putea sa-i faci cadou o pernuta in forma de inima imprimata cu poza voastra sau un album foto cu voi doi...

| cat a răspuns:

In functie de buget poti sa-i iei ceva de genul rama foto in care ii pui o fotografie care sa-i aduca aminte de un anumit moment frumos petrecut impreuna (poate fi si rama digitala daca ai bani pentru. asta) si/sau un simbol al prieteniei voastre http://www.crownfashion.ro/......hei-106732 dar pana la urma conteaza gestul si sentimentele din spatele darurilor si nu pretul cadoului.