| aditzuca a întrebat:

Ajutor, am luat Fifa2012 demo l-am Un-Zipat si mi-a dat un fisier cu autorun cand intru apar multe optiuni:Install, Tehnical support, View read-me files, Web si Quit. Daca dau install imi baga net framework.asa trebuie sau e luat gresit de mine acel fifa? Multumesc.

1 răspuns:
| Freudian a răspuns:

Asa trebuie! Net framework poate ar fi trebuit sa il ai deja in calculator de la alte instalari de jocuri. Este un soft tot de la Microsoft care ajuta la reprezentarile grafice ( se vede mai bine jocul) Dupa ce termini de instalat netframework o sa inceapa si instalarea propriuzisa a jocului.