| AneZniP a întrebat:

Ajutor! am nevoie urgent! cum pot pune muzica sau filme pe un CD? Daca merge dau fundita big grin

4 răspunsuri:
| ruxybelle a răspuns:

Pai... ca sa poti pune muzica si fime pe acel CD in primul rand trebuie sa ai programul nerowinking

| szergiu a răspuns:

Cu nero start mart happy. sau... cel mai simplu mod care merge si in xp : selectezi melodiile pe cfare vrei sa l epui pe cd dai click dreapta apoi si dai send to cd; asta dupa ce ai bagat un blank in cdwriter apoi o sa iti apara pe bara de jos o bula unde scrie write this files to cd deschizi acolo si dai write si incepe sa le scrie; te anunta el cand e gata

| nimic pt nimeni a răspuns:

Pai ca nero

| sanandreas a răspuns:

Foarte simplu.Iti trebuie programul Nero StartSmart, apoi e foarte simplu.