| RrreeallTtiiMee a întrebat:

Ajutor. Buna TPU.Deci sa trec la subiect, imi place mult de un baiat sunt cu el si culmea e ca nu stiu el mi-a zis ca vrea sa ma sarute, si eu nu stiu ce naiba sa fac ca mi-a cerut un raspuns e ciudat stiu dar nu stiu ce sa fac, sa zic da, sa zic nu, nu stiu... spuneti-mi voi ce sa fac. Fundita+Vot la toate

Răspuns Câştigător
| blackrose269 a răspuns:

Daca tu il placi si el te place,pe deasupra mai sunteti impreuna, de ce nu va sarutati? Poate simti ca nu sunteti pregatiti pentru asta. daca nu sunteti, mai puteti astepta.Toate la timpul lor, gandeste-te binebig grin

5 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

Păi, dacă sunteți împreună, de ce nu? tongue
nu ai nimic de pierdut, dear. kiss

| RrreeallTtiiMee explică:

Daca vrei sa stii am 13 ani si joc pe contul lu soramea

| Anonima_2658 a răspuns:

Pai fa ce iti spune inima, daca il plcaci nu mai sta pe ganduri.smug

si pun pariu ca nu ai mai mult de 10 ani laughing))))))))))rolling on the floor)))))))))0

si de nu dai funda laughingrolling on the floor

vai de mine, dar daca mori!

| x3_3130 a răspuns:

Pai...nu ar fi normal sa faceti asta?
Spune-i DA, doar nu-ti cere sa faci sex cu ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce sa zic sunteti impreuna si banuiesc ca ti la el deci de ce nu l-ai saruta? ce crezi ca s-ar putea intampla sarutal daca iti place chiar asa de mult de elwinking