| Florii5 a întrebat:

Ajutor! Cum as putea sa abordez un baiat pe facebook si sa ii spun ca il iubesc?
P.S. : Nu pot face to face deoarece acum sunt foarte departe de el.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

II lasi/trimiti un mesaj prin intermediul caruia ii prezinti sentimentele tale de natura afectiva/dragoste/iubire fata de el. Succes.

| R0R0 a răspuns:

Nu poti sa ii scrii direct ca il iubesti. Saracul de el ti-ar da block direct.
Incepe sa vorbesti cu el, va imprieteniti, cunoasteti si apoi marturisirea sentimentelor.