| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor! Dau fundă! Problema mea e fundul meu... -,-
Am 14 ani și la școală fetele se luau de fundul meu, că-i prea mare și bla-bla, adevăratul scandal a început când Simina a zis "mai taie mă din curul ăla că arată nașpa", iar un coleg, crushul ei, i-a zis că "lasă fata în pace că mie-mi place curul ei" și altul a zis ceva gen "bună" și de atunci fata aia mă face să mă simt penibil. Altă problemă sunt băieții. Eu port doar materiale elastice, deci cam rar trening, port colanți, dar adesea bluze lungi peste... că în fustă nu mai vin niciodată... și atunci am probleme cu ăla bad din școală pe care l-am plesnit de multe ori. Nu pot să-i zic lu' dira că o să cad de pârâcioasă proastă în școală. (Mă refer pentru la anul faza cu dira).
Am 90 cm și ceva... e așa rău? Ce să le zic fetelor cât și băieților ca să mă lase în pace?
Fundă

Răspuns Câştigător
| AlexDFY a răspuns:

Colega aia e geloasa si vrea sa te faca sa te simti naspa, pentru ca ea se simte si mai naspa, nu ai de ce sa fii complexata, bucura te chiar, nu multe fete au

7 răspunsuri:
| Rozzovela a răspuns:

Spune-le, curu meu e curu meu-o sa mearga.
Cel mai bine e sa nu ii iei in seama, nu te complexa, cred ca le e ciuda

| Panzer1945 a răspuns:

Important este sa te simti tu bine in pielea ta. Nimeni nu este perfect.

| mihai69 a răspuns:

Bine că ai măcar curu' mare.

| mafiotu69 a răspuns:

Lasa ca e bine asa. Daca aia e geloasa la-so impace.

| Ganditorull1999psalmi a răspuns:

Cum sa iti zic, avantajul unei fete este fundul, tu te vaiti ca ai fundul mare? Acea fata este geloasa pe tine, probabil ea are un fund plat ca scandura, si nimic nu e mai rau la o fata decat sa nu aiba fund. daca vrei imi pti da Facebook-ul tau sa iti explic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti in regula. poarta pantaloni stransi, pentru a-ti prnunta fesele. fusta iti va mari mereu fundul dar un blug strans ti-l va arata asa cum e.dar oricum e mai sexi.si fii linistita, fundul si bazinul le arata baietilor ca esti pregatita sa devii femeie, mama, iubita etc. Celelalte sant invidioase.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca esti constineta ca ai fundul mare, nu mai purta nimic care-l scoate in evidenta, adica fara colanti, poarta pantaloni mai largi si o sa fii apreciata mai mult, posibil chiar sa te si placa colegii.