| crazyinlove a întrebat:

Ajutor! Funda! Buna am un fel de bubite pe brat, nu chiar bubutiethinking pete de marimea unor bubite, pete rosii-maroni ..am vazut la multe persoane? De la ce sunt, cum se trateaza?

Răspuns Câştigător
| codrinaioana a răspuns:

Alea pot fi cauzate de expunerea la soare sau sunt pur si simplu semne din nastere sau chiar pistrui. pentru primul caz, se pot trata in timp, + niste unguiente de la farmacie. (intreaba farmacistul, nu sunt documentata despre ce ai putea sa iei). pentru al 2-lea caz, nu sunt tratabile. fundita?happy