| thesadstoryoflife a întrebat:

AJUTOR ..Hei..pe scurt, plac putin un baiat, si el pe mine, dar e mai mare cu aproape 3 ani in timp ce eu nu am mai avut relatii si am 12 ani.dar,chiar ma simt pregatita, e ACELA pe care il asteptam.dar mi-e frica, nici nu stiu cum sa sarut, ce o sa fac la prima intalnire? De asta am nevoie, pe internet nu gasesc, va rog ajutati-ma! Nu am vorbit personal cu el desi suntem dim aceeasi scoala, dar nu suntem inca un 'cuplu' oficial, dar sunt sigura ca vom fii

1 răspuns:
| kar1GaNNN a răspuns:

Ai 12 ani, si ai mai avut relati :O, lol, in fine, iesi cu el si se va da latine daca te place, si ce e asa greu sa saruti, lasi buzele moi si umede, nu le incorda.