| SoRandom21 a întrebat:

Ajutor! Maine trebuie sa aducem discursuri pentru cursul festiv ce sa le zicem profesorilor, dar aici pe site nu am gasit nicio informatie despre curs festiv, cand am cautat am gasit tot felul de chestii despre chestii care curg din... Ce interes pentru scoala 8-) dar trecand la subiect: nu am nicio idee de unde sa incep straight face profesoarele alese fiind de muzica si desen, ore care se suprapun: facem la 2 saptamani si nu prea stiu le zic in acelasi timp sau ce?
la profesoara mea de muzica apreciez foarte mult ca e prietenoasa, mereu zambitoare si imi aduce mereu aminte de mama lucru care ma face sa o iubesc foarte mult. Profesoara mea de desen este prima cu care am facut cu adevarat desen (stiu asta pentru ca fac desen in particular cu un profesor laughing ) si desi tuturor li s-a parut mai dura pentru ca ne punea sa desenam obiecte pe care le vedeam, eu chiar am apreciat-o foarte mult si mi se pare ca seman in unele privinte cu ea, desi e putin mai ciudatica si mai excentrica.
Ajutor ca rog? straight face

1 răspuns:
| deeadeea_9999 a răspuns:

Pentru profesoara de muzica spune-i ce simti cu adevarat la fel si la profa de desen