| APOSTOLVIVIANA a întrebat:

Ajutor! MAma este o fire mai sentimentala.Si de craciun langa cadou as dori sa ii adaug o scrisoare.In ea as dori sa adaug ca as dori sa vina prietenul meu de revelion la mine. El este din alt oras.Si odata am plecat la el fara ca mama sa stie si este suparata. Dar a spus ca orice ar fi ea este mama mea.Cum as putea sa adaug in cuvinte ca il doresc de revelion langa mine? Va rog nu dati raspunsuri strupide.Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Mufiiinel a răspuns:

Pai, cred ca ar trebui sa ii spui cam de simti pentru el [stiu ca e cam penibillaughing] dar spune-i ca ai vrea sa petreci acest moment alaturi de el si cere-ti scuze pentru chestia aia. happy