| wall a întrebat:

Ajutor! Nu mai pot sa intru pe contul meu de la messenger! Nu stiu ce sa fac! Parola nu am uitat-o, nici nu am schimbat-o de cand mi-am facut contul... Ce pot sa fac? Aveam acolo e-mailuri importante si id-urile prietenilor...crying Va rog ajutati-ma...sad

10 răspunsuri:
| JackieSue a răspuns:

Vad ca foarte multa lume se plange ca nu mai poate intra in contul de mess...schimba-ti parola.

| ejaxz a răspuns:

Problema e ca a incercat cineva sa intre pe idul tau si ti la blocat.Asteapta 24 d eore dupa care reintrodu adresa siparola, si sa rezolvt problema. Sper sa iti fi fost de folos.

Pup

| mesuoana14 a răspuns:

Si sora mea a apatit asta... pai ai putea sati schimbi parola...nu stiu cum dar la o prietena a mers... daca nu...s-ar putea ca altcineva sa fi fost pe adresa ta de messenger

| valyutzu a răspuns:

Poate tia aflat cineva parola o stia cineva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe meebo.com sau sterge si descarca din nou mess...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu reusesc sa intru pe messenger.cum sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si eu am patit la fel ce pot sa fac in afara sa imi schimb Id? Daar stiu unde sa intri sa spargi parole si poti sa spargi chiar parola ta...http://yahoo.pustiul.com/intra si incerca SUCCES!:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te panica! Sterge messenger-ul si descarca-l din nou de pe net iar apoi instaleaza-l... asa am facut si eu iar acum imi merge messenger-ulwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poti sa-ti faci altul si ii bagi ina pai pe prieteni ta

| M.Danny a răspuns:

pai ori cinava tia aflat parola si tia schimbat-o ori are ceva eroare si eu am patit-o dar incerca si dai i forgot my pasword si copleteaza chestionarul care til va da si pote reusesti so recuperezi mult norocwinking