| lorydana_1541 a întrebat:

Ajutor nu stiu ce sa fac imi place de un baiat din sat si din cate stiu eu si el ma place sa de fiecare data cand ma vede incearca sa vorbeasca cu mine dar eu il evit si a pus-o pe o prietene sa ma intrebe daca vreau sa fiu cu el si nu stiu ce sa zic. Apropo am 16 ani

Răspuns Câştigător
| Maya143 a răspuns:

Pai ar trebui sa vorbesti cu el. daca iti place va puteti cupla... dar ar trebui si sa te gandesti... adica, nu vrei sa afle tot satul si sa inventeze cine stie ce, nu? incearca sa vorbesti cu el despre asta, spune-i ca iti place de el, dar ti'am spus, chestia cu satul, bafta!

2 răspunsuri:
| ioana7625 a răspuns:

Daca tie iti place de el accepta si gata

| Alina_2819 a răspuns:

Pai de ce nu? spune-i da, daca iti lace tipul. dar ai grija la baieti. chatterbox de obicei cei intre 14-19 ani vor sa faca misto. sunt si cazuri fericite. depinde cum il ieihappy