| mdmcorii a întrebat:

AJUTOR! Particip la liceul meu la balul bobocilor si am nevoie, bineinteles, de o proba de originalitate. Nu am nici o ideeeeeee! nu as vrea sa dansez, pentru ca nu am timp sa fac si sa invat pasii deoarece mai este putin timp si oricum multe fete vor dansa, de cantat... nu am voce! sad sceneta nu vreau... Aveti vreo idee?

1 răspuns:
| Twilight a răspuns:

Deseneaza daca te pricepi, sau canta daca ai voce, sau defileza daca esti genu de model, fii carismatic in pubilc ( zi bancuri ).etc